Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Kampanyası

Bimcell Sil Süpür Kampanyası servisini kullanarak her hafta bedava internet, dakika veya SMS gibi paketleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu konumuzda sizlere Bimcell Salla Kazan veya Bimcell Sil Süpür hakkında çeşitli bilgiler paylaşacağız.

Bimcell abonelerinin büyük bir çoğunluğu Bimcell Salla Kazan 2022 uygulamasını aratarak bedava internet paketi kazanmak için zaman kaybediyor. Şunu bilmenizi isterim ki Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell operatörünün Salla Kazan diye herhangi bir uygulaması veya servisi bulunmamaktadır. Bimcell hattınızla ilgili işlemleri veya Sil Süpür servisini Türk Telekom operatörünün kendi uygulaması olan Online İşlemler uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca hattınızla ilgili tüm işlemler sadece bu uygulama üzerinden yapılmaktadır.

Bimcell tarafından sunulan Bimcell Online İşlemler Uygulaması Sil Süpür servisi haricinde tüm hat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sil Süpür yaparak her hafta çeşitli hediyeler almak istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirmelisiniz.

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır

Öncelikle Google Play Store veya AppStore üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza yüklemelisiniz. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra giriş ekranında telefon numaranızı yazarak yeni şifre gönder butonuna tıklayıp gelen şifreyle giriş işlemini tamamlayın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Sil Süpür butonuna tıklayın ve açılan sayfada kutuyu silerek hediyenizi kazanabilirsiniz. Kısa sürede ekrana gelecek olan hediyeniz ortalama 1 veya 5 dakika arasında hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Sil Süpür Kampanyası
Bimcell Sil Süpür Kampanyası

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell bedava internet kazanmak için yukarıda anlattığımız gibi Online İşlemler uygulamasını indirip Sil Süpür işlemi ile hediye internet paketi kazanmanız mümkündür. Ayrıca Sil Süpür işlemini her hafta Cuma günleri tekrarlayıp şansınızı arttırabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet İçin Tıklayın

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bir çok kullanıcı Bimcell Salla Kazan Hilesi veya Sil Süpür Hilesi aramaları yapıyor. Farklı internet siteleri hilenin var olduğunu anlatsalar bile asılsız olduğunu bilmenizi isterim. Ayrıca böyle bir hizmetin de mümkün olmayacağını bilmelisiniz. Hile arayışı yerine Bimcell tarafından bedava internet kazanmaya yönelik kampanyaları takip etmenizi tavsiye ediyorum.

Bimcell Sil Süpür Kampanyası  konumuz şuan için bu kadardır. İlerleyen günlerde farklı kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Yapamadığınız veya sormak istediğiniz soruları aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza aynı gün dönüş yaptığımızı bilmenizi isterim.

BİMcell’de sil süpür yok mu?

Bimcell Sil Süpür Kampanyası servisini kullanarak her hafta bedava internet, dakika veya SMS gibi paketleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

BİMcell sil süpür saat kaçta başlıyor?

Sil Süpür işlemini her hafta Cuma günleri tekrarlayıp şansınızı arttırabilirsiniz.

BİMcell 10 GB hediye nasıl yapılır?

Bimcell bedava internet kazanmak için yukarıda anlattığımız gibi Online İşlemler uygulamasını indirip Sil Süpür işlemi ile hediye internet paketi kazanmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Free Account