Bedava İnternet

Bimcell TL Yükle Kazan 5 GB💯

Bimcell TL Yükle Kazan yenilenerek tekrar kullanıma sunuldu. Bimcell abonelerinin merakla araştırmış olduğu Bimcell TL Yükle İnternet Kazan kampanyalarıyla hattınıza her TL yükleme işlemi sonrası bedava internet veya dakika gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 2022 yılına ait güncel olan bu kampanyanın tüm detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan🎁

Türk Telekom alt yapısıyla yayın yapan Bimcell operatörü 2022 yılında yaptığı başarılı kampanyalarla bir çok müşterinin beğenisini topladı. Bimcell hattınıza her TL yükle işlemi sonrası bedava internet gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Bimcell online paket yükleme veya doğrudan TL yükleme işlemi yaparak bu servisten faydalanmanız mümkündür. Konumuzda bulunan tüm kampanyalar sadece faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Ayrıca kampanyalara 30 gün içerisinde sadece bir kere katılabilirsiniz.

Bimcell Senlik Kampanyası📲

Geçtiğimiz günlerde Bimcell Senlik kampanyasını duyuran Bimcell müşterilerine 65 TL veya üzeri yükleme yapanlara haftalık 5 GB internet paketi vereceğini duyurmuştur. Ayrıca 100 TL veya üzeri yükleme işlemlerine de 1 ay geçerli 5 GB internet paketi verilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak için TL yükleme işlemine başlamadan önce telefonunuzun mesaj kısmına Bimcell Senlik yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS sonrası TL yükleme işlemini başlatarak 1 veya 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell TL Yükle Kazan
Bimcell TL Yükle Kazan

Bimcell 50 TL Yükleme Hediyesi

Bimcell 50 TL yükleme 4 GB hediye internet paketini geçtiğimiz günlerde yayına aldı. Faturasız hattınıza herhangi bir TL yükleme kanalları üzerinden lira yükleme işlemi yaparak hediyenizi kazanabilirsiniz. Bu servise herhangi bir katılım şartı aranmamaktadır. TL yükleme işlemi sonrası BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS göndererek hediyenizi alabilirsiniz.

Daha Fazla Bedava İnternet İçin Tıklayın

Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Uzun süredir aktif olan ve oldukça yoğun ilgi gören 40 TL yüklemeye 5 GB internet kampanyası halen devam ediyor. Bu kampanya sayesinde hattınıza 40 TL veya üzeri yükleme yaparak 1 hafta geçerli 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. TL yükleme işlemi sonrası 5 GB hediye internet paketi hattınıza kısa süre içerisinde tanımlanacaktır. Katılım için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur.

Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyaları 2022 konumuzun sonuna geldik. Konuda bulunan kampanyaların tamamı günceldir. Farklı kampanyaların çıkması veya konuda yer alan kampanyaların sonlanması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz. Sorularınıza aynı gün dönüş sağlayacağız

 

Sıkça Sorulan Sorular📌

BİMcell yükle kazan nasıl yapılır?

Bimcell TL Yükle İnternet Kazan kampanyalarıyla hattınıza her TL yükleme işlemi sonrası bedava internet veya dakika gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 2022 yılına ait güncel olan bu kampanyanın tüm detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

BİMcell 10 GB Hediye nasıl yapılır?

BIMCELL 10 GB​ yazıp 4551’e gönderin.  10 GB cepten internet paketi için Bimcell 10GB yazıp 4551’e gönderdikten sonra paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir.

Bimcel 30 GB nasıl yapılır?

Kampanya süresince 3G sim kartını 4.5G sim kart ile değiştiren abonelerimize 7 gün geçerli 30 GB yurt içi cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Free Account