Emekliler İçin 2000 TL Banka Promosyonu 2022

tarafından
19
Emekliler İçin 2000 TL Banka Promosyonu 2022

Mart 2017 yılında başlayan uygulama ile birlikte bankalar emekli müşterilerini arttırmak için bir yarışın içine girdiler.Emekli maaşını taşıyanlara promosyon veren bankalar üç yıl bu banka ile çalışma taahhüttü istiyor.

Mart 2017 itibariyle bankaların verdiği nakit promosyon 450 TL civarında olsa da farklı uygulamalar ile ek kazançlar sağlanıyor. Maaşınızı iki gün erken çekebilme avantajı, bankaya yeni emekli müşteri kazandırana 100 TL- 125 TL ödeme yapan bankalar da var. Bankalar özel faiz imkânları da sunuyor. Kredi kartı ücreti almayan ve kredilerde faiz indirimine giden bankalar da mevcut. Ayrıca tıbbi danışmanlık hizmeti, ambulans hizmeti sunan bankalar da var. Bankaların sunduğu diğer avantajlı hizmetlerin içinde ücretsiz havale ve EFT işlemleri de yer alıyor.

2020’de Emekliler İçin Banka Promosyonları

Emekliler Mart 2020’de bankaların verdiği promosyonlardan tekrara faydalanabilecekler. Üç yıllık taahhütleri sona eren emekliler ikinci kez promosyon almaya hak kazanıyorlar. Bu da bankalar arasındaki yarışa hız katıyor. Emekli maaş artışları ile birlikte emekliler için 1000 TL banka promosyonu kapıda. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

 

  • Halkbank 300tl ile 450tl arasında,
  • İş Bankası, ücretsiz havale ve EFT imkanı, ücretsiz kredi kartı ve özel faiz uygulaması ile birlikte 450tl’ye varan promosyon ödüyor.
  • Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank 450tl’ye varan promosyonlar veriyor.

Emekliler Banka Promosyonlarına Nasıl Başvuru Yapabilir?

Emekli maaş hesabınızı seçtiğiniz bankaya taşımak için o banka şubesinde bir hesap açtırmanız yeterli. Maaş aldığınız bankaya hesap taşıma isteğinizi bildiriyorsunuz. Aslında taahhüt süresini tamamlamadan da hesap aktarımı yapmak söz konusu. Bu durumda geçen süre baz alınarak hesaplama yapılıyor ve hak edilen promosyon alınıyor. Daha sonrada hesabınız istediğiniz bankaya taşınabiliyor. Böylece Mart 2020 ile birlikte emekliler için 1000 TL banka promosyonu hayal olmaktan çıkıyor. Bankaya gidip hesap açtırdıktan sonra bir sözleşme imzalıyorsunuz ve bu sözleşmeye göre promosyonunuzu farklı şekillerde alabiliyorsunuz. Bankalara göre promosyon ödeme şekilleri nakit, altın, kredi kartına nakit puan, maaşa ek gibi farklı şekillerde olabiliyor.