Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi 2022

tarafından
35
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi 2022
krediye hemen başvurun
3 ay ertelemeli kredi
fuzulev
faizsiz ev
kredi çek
hangikredi
kredi-kolay
faturalı hatta nakit

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi olmadan, maaş bordrosuz ve kefilsiz kredi veren banka var mı? Hangi bankalardan alabiliriz. Gelir belgesi, maaş bordrosu olmadan kredi çekmek mi istiyorsunuz? Artık çok basit! Kadınlara gelir belgesi olmadan kredi sağlayan, işsizlere kredi veren, işsizlere kefil olmadan kredi veren bankalar, Odeabank, Akbank, Ziraat bankası internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz olmadan kredi kullandırıyor merak ettiğiniz tüm konuları sizin için araştırdık.

Gelir Belgesiz ve Maaş Bordrosuz Kredi Çekme Şartları

İhtiyaç, otomobil ve konut kredisi çekmek için bankalara gittiğinizde, sizden maaş bordrosu talep ederler. Bu belgenin istenmesinin genel amacı, kredi ödemeye durumunuzun olup olmadığı, aylık taksitleri ödeyebileceğinizi tespit etmektir. Hiçbir geliri olmadan bankalara kredi başvurusunda bulunan yurttaşlar,  esnaf ve çiftçi gibi çalışanlar ve kendi işini yapmakta olanlar bu kapsamda maaşı bulunmayan vatandaşlar da, bu konuda mağdur olmaktadırlar. Bu mağduriyetlerin önlenmesi için, bordronuz olmadan nasıl kredi başvurusunda bulunabileceğinizi sizlere en ince detayına kadar anlatacağız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar müşterilerinin kredi taleplerine cevap verebilmek için bazı şartları karşılamalarını isterler. Bunlardan biride gelir belgesidir. Ancak düzenli geliri olmayan kişiler bankaya bu belgeyi veremezler. Peki gelir belgesi olmadan bankalar kredi verebilirler mi? Sizler için kefile gerek olmadan kredi veren bankaları bu yazımız da kaleme aldık. Şubeye gitmeye gerek olmadan da, maaş bordrosu istemeden de bazı bankalar kredi veriyor. Peki Bu bankalardan gelir belgesi olmadan ihtiyaç kredisi nasıl çekilir ? Faiz oranları nelerdir?  36 ay vade ile  gelir belgesi olmadan kredi veren bankaları sizin için araştırdık. 

Bu bankalardan şubeye gitmeden, anında gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Tabi en büyük şart  kredi puanınızın yüksek ve sicilinizin temiz olmasıdır. Kullandırılacak olan İhtiyaç Kredileri Hayat Sigortalı ve sigortasız olarak değişmekte ve buna göre de faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Bu bankalardan herhangi birinin maaş müşterisiyseniz, işlemleriniz daha kolaylaşacaktır. Maaş müşterisi olduğunuz bankadan kredi başvurusunda bulunarak, belirtilen miktarda kredi çekebilirsiniz.

Kefilsiz ve Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankaların Listesi

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ile kefilsiz ve bordrosuz kredi sağlayan bankaları sıralamak gerekirse;

 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
 • ING Bank
 • Odeabank
 • Akbank
 • N Kolay Kredi

Tüm bu bankalar tarafından internet bankacılığı üzerinden evraksız şekilde kredi verdiği görülmektedir.

Bankaların tüketici kredilerinin faiz oranları ve kullandırma şartlarını incelemek gerekirse;

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz ve bordrosuz kredi başvurularınız bu banka ile çözümleyebilirsiniz. Bireysel kredi seçimini yaparak, karşınıza çıkan ekranda  bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra % 0,98-% 1,39 -faiz oranları ile başvuru sağlayabilirsiniz. Faiz oranları kredi puanınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Belirli bir limit dahilinde, nakite ihtiyacı olan müşterilerine Odeabank şubelerinde bordroya gerek olmadan kredi verebiliyor. Bu işlem için kişinin kredi puanının yüksek olması, daha önce herhangi bir gecikme sebebiyle kara listeye girmemiş olması gerekiyor. Her ne kadar internet üzerinden başvuru yapılabilirse de, kredi operasyon işlemi ve verilip verilmeyeceği, Odeabank şubelerinde belirlenmektedir.

Hazır Kredi Başvurusu adı verilen pakete internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Odeabank gelir belgesi olmadan kredi başvurusunu buradan yapabilirsiniz. 36 aya varan vadeler ile sadece T.C. kimlik belgeniz ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

36 aya kadar vadeler ile %1,97 faiz oranı ile kredinizi çekebilirsiniz. 53 TL kredi tahsis ücreti ile 10 bin TL krediyi 36 ay vadeli olarak çekmeniz durumunda 416 TL aylık taksitler ile kredinizi alabilirsiniz.

Gelir belgesi istemeyen bankalardan birisi olan Odeabank kredi çekme işlemi için internet üzerinden başvuru yaparak 50.000 TL’ ye kadar kredinizi çekebilirsiniz.

Şubeye giderek sıra beklemenize gerek kalmayacağı gibi, kredi kartı vb. farklı bankacılık ürünlerini satın almanıza da gerek yoktur. Banka tarafından ücretsiz kart sahibi de olacaksınız. PTT matiklerden kartınız ile paranızı çekebilirsiniz. Para transferi esnasında hiçbir ücret de talep edilmeyecektir.

Çekilen kredilerin taksit ödemelerini;

 • Odeabank İnternet Şubesi,
 • Odeabank Mobil Şube,
 • Diğer bankalardaki hesaplarınızdan Havale/Eft yoluyla,
 • Akbank ATM’lerinden
 • PTT Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden ödeme yapabilmek için TC No ve kredi hesabına ait IBAN gerekmektedir. PTT Şubelerinden kredi ödemelerini BSMV dahil 4,50 TL ile Akbank ATM ’lerinden kredi ödemeleri3,00 TL+BSMV olarak ücretlendirilmektedir. Akbank ATM’lerinden “Odeabank Ödemeleri” adımı seçtikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası

Düşük faiz fırsatları sunan CEPTETEB ve TEB, müşterilerine evrak, kayıt, belge, imza, senet gibi işlemler ile uğraşmamaları için hemen başvuru yapabilecekleri bir kredi paketi sunuyor. Kredi paketinin onay aşamasında müşterinin önceden yaptığı işlemler önem taşıyor. Kişinin borcunun bulunmaması, devamlı müşterisi olması, bankaya ait kredi kartı kullanması büyük önem taşıyor. Kefil olmadan ve gelir belgesine gerek kalmadan kredi işlemlerinizi internet şubesine giriş yaparak, ihtiyaç kredisini seçerek karşınıza çıkan ekranda sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra 1,49 faiz oranları ile krediye başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu bitirdikten  sonra değerlendirme sonucu sms yoluyla size bildirilecektir. 1.000 – 75.000 TL arasında krediden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hesaplama yapmak için tıklayınız.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Eşit taksitlerle belirlenmiş bir vade boyunca geri ödenen bireysel ihtiyaç kredisidir. Dosya masrafı yok, tahsis ücreti ve komisyonu yoktur. En az 1.000 TL. en çok 60.000 TL. olarak maksimum 36 ay vadeli olarak kullanılabilir. Enpara ’dan kredi çekebilmeniz için kredi başvurusunda bulunmalısınız, başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekmektedir. Mevcut Enpara müşterileri Enpara internet veya cep şubesi’nden, başvurabilirler. Başvuru sırasında herhangi bir belge, kefil veya teminat istenmemektedir. İhtiyaç kredisi başvurusunda QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirme  yapılmaktadır. Bankada daha önceden kullanılmış kredi veya kredi kartı taksitlerinin gecikmemiş olması, düzenli bir gelirinizin olması veya Enpara ’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu olmasını sağlayacak en önemli kriterlerdir. Enpara müşterisi iseniz, değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda, internet bankacılığından veya cep şube üzerinden “Kredi Ödeme Planı’nın ve sözleşmenin onaylanmasının ardından kredi anında hesabınıza yatacaktır.

Enpara müşterisi değilseniz, banka tarafından en kısa sürede aranarak enpara.com müşterisi olursunuz. Kredi taksit ödemenizi, Enpara cep şubesi, internet şubesi, QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Enpara hesabınızda yeterli miktar bulunması durumunda, hesabınızdan otomatik olarak ödeme yapılmaktadır.

Unutulmamalıdır ki! Kredi taksit ödemelerinizi, ödeme planında belirtildiği gibi, zamanında ve eksiksiz ödemeniz gerekmektedir. Enpara ihtiyaç kredinizi istediğiniz vakit vadesinden evvel kapatabilir, taksit ödeyebilir veya toplu ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda faiz indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Hesaplama için tıklayınız.

INGBank Cepte Kredi

Acil nakite ihtiyacı olanlar, ING Bank CEPTE kredi tam size göre. 36 ay vade 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kullanmanız durumunda aylık 1952 TL geri ödeme yapmanız gerekiyor. En az 3 en fazla 36 ay vade ile  ihtiyaç kredisini kefilsiz kullanabilirsiniz. %1,64 faiz oranları ile dilerseniz internet sitesi veya mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik 36 ay vade ve 3 ay erteleme ile

 • Maksimum000 TL
 • 36 ay vade. % 1,64 Faiz oranı
 • % 1,64 Faiz oranı
 • 3 ay ertelemeli Detaylar.

Şubeye Gitmeden Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz

Daha önce hiç kredi kullanmadıysanız, Garanti BBVA’dan 36 ay vadeli 100.000 TL. ye kadar bordrosuz kredi alabilirsiniz. Bu fırsatlardan faydalanabilmek için kredi puanınızın yüksek olması, ihtiyaç, konut veya otomobil kredisi çekmemiş olmanız, kredi kartı borçlarınızın bulunmaması gerekmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları şu anda %1,79‘dur. Şubeye gitmenize gerek kalmadan Garanti BBVA İnternet veya Mobil müşterisi olanlar hemen buradan Garanti BBVA kredi başvurusunu yapabilirler.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Maaş bordrosu olmadan kredi alabilmek için yapmanız gerekenler çok basit!  7/24 belgesiz, imzasız, dakikalar içerisinde hesabınız dan çekebileceğiniz krediye başvurular devam ediyor. İnternet bankacılığını indiren veya internet adresine girerek online kredi başvurusu yapan vatandaşlarımız, kredi puanınızın yüksek olması durumunda 100.000 TL ye kadar gelir belgesi olmadan kredi çekebiliyorlar. Akbank Mobil Uygulamasından kredi tutarı ve vade seçeneği ile başvuru yapabilirsiniz. Faiz oranları %1,76 ile 3 ay erteleme fırsatıyla gelir belgesi olmadan da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Faiz oranları, kredi tutarı ve vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Krediniz anında hesabınızda. Akbank Direkt uygulamasında aktivasyon ve şifre işlemlerini gerçekleştirdikten sonra;

 • Başvurular ve Nakit İhtiyaçlarım;
 • İhtiyaç Kredisi Başvurusu,

ekranını kullanarak 100.000 TL limit ile 36 ay vadeli maaş bordrosu olmadan kredi alabilirsiniz.

Akbank gelir belgesi olmadan Anında Kredinin hesaplamasını buradan yaparak, uygulanan faiz oranlarını görebilirsiniz.

NKolay Kredi Maaş Bordronuz Olmadan da Kredi Veriyor

Kefil istemeden kredi veren dijital bankacılık sistemlerindendir. İnternet bankacılığı üzerinden %2,50 faiz oranı  ile kredi başvurunuzu sağlayabilirsiniz. En fazla 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuzu sms yolu ile öğrenebilirsiniz.

Nkolay kredi başvurularınızı buradan yaparak anında nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Aktifbank Kredi detayları için tıklayınız.

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi istemeden işsiz vatandaşlara kredi veren bankalar oldukça ilgi görmektedirler. Maaş bordrosu istemeyen bankaları sizler için araştırdık. Bu bankalar için internet veya mobil bankacılıktan şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu bankalar;

 • Akbank     
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • N Kolay

İşsizlere kredi veren bu bankaların dikkat ettiği en önemli konu ise kredi puanınızdır. Kredi puanınız, kişinin ödeme düzenini gösterir. Bunlarla beraber internet üzerinden yapılan başvuruda kişinin TC no bilgileri ile adına kayıtlı tüm borçlar bankalar tarafından görüntülenmektedir. Onaylanan krediyi şubelerden veya tanımlı hesaba ödeme yapılmasını talep ederek alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir belgesiz Kredi 2022

Ziraat bankası da aynı Enpara ve NKolay dijital bankacılık sisteminin sağlamış olduğu krediler gibi internet ve mobil bankacılık üzerinden vermektedir.

Ziraat Bankası 36 ay vade ile en fazla 40.000 TL gelir belgesiz ve  evraksız kredi vermektedir. Ayrıca maaş müşterilerine gelir belgesi talebinde bulunmadan faiz oranları uygulaması ile kredi seçeneği sunmaktadır. Kredi başvurusunu buradan yaparak avantajlı faiz oranından tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 • Memurlar için Vakıfbank,
 • Çiftçilerimiz için Ziraat Bankası,
 • Esnaflarımız için Halk Bank

Kadınlara Gelir belgesiz Kredi Desteği

Gelir belgesi, maaş bordrosuz kredi veren bankaları ve finansmanları sizler için yazımızda derledik. Bu krediye başvuru yapanlar genellikle düzenli geliri olmayan, ev hanımları ve öğrencilerdir. Bankalar kredinin geri ödemelerini garanti altına almak için başvuru sırasında gelir belgesi talep ediyorlar. Ancak bu kesimlerin gelir belgelerinin bulunmaması kredi alamayacakları manasına gelmiyor. Gelir belgesi olmayan bayanlara kredi veren bankalar;

Bunlar; DenizbankTEB, Akbank, İş Bankası, ING bank gibi bankalar kadınlara özel kredi ve finansman desteği sunmaktadır. Belirttiğimiz bankalar dışında kredi çekmek veya finansman desteği almak isterseniz başvuru yaparken kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini unutmayın.