NKolay Kredi Alma Şartları Nelerdir Nasıl Alınır?

tarafından
17
NKolay Kredi Alma Şartları Nelerdir Nasıl Alınır?

Günümüzde hızla dijitalleşen dünyada bankacılık sektörü de hızlı bir şekilde dijital dünyada yerini almıştır.  Web siteleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı kanallarıyla müşterilerine bankacılık hizmetlerini taşıyan bankalar kredi başvurularında da yine web sitelerinden başvuru kabul etmektedirler. Ülkemizde şubesiz bankacılığın öncüsü Aktifbank’ta bankacılık işlemlerini internet şubesi ve web sitesi aracılığıyla müşterileriyle buluşturmaktadır. Kredi almanın en kolay yolu olan Nkolay Kredi bir Aktifbank hizmeti olup Nkolaykredi.com web sitesi aracılığıyla kredi almanın en hızlı ve kolay yolunu kredi başvurusunda bulunmak isteyenlere sunmaktadır. Nkolaykredi.com web sitesindeki başvuru formunu doldurup onayladıktan sonra 30000TL’ ye kadar kredi kullanmak mümkün olmaktadır. Nkolay kredi alma şartları işte bu kadar basit. Kredi başvurusu tamamlanıp kredi onaylandıktan sonra paranız anında hesabınıza geçiyor. Bankaya gitme, sıra bekleme, onlarca evrak imzalama, mesai saatlerine denk getirme gibi problemler kesinlikle yaşanmıyor.

Nkolay Kredi ve Faiz Şartları Nelerdir?

Nkolaykredi.com adresi üzerinden Nkolay krediye başvuru yaparken 3 aydan 60 aya kadar vadelerden faydalanılabilmektedir. Başvuru esnasında seçilen taksit sayısı ile birlikte ödeme planı da görüntülenebilmekte ve ihtiyaç duyulan ve onaylanan kredi tutarı doğrultusunda aylık ödeme tutarları da müşterilerin bilgisine sunulmaktadır. Aylık % 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi çekilebilen Nkolay kredide faiz oranları kredi puanına göre % 1.89’a kadar değişebilmektedir. Nkolay kredi alma şartları ile birlikte müşteriler kolayca kredi ihtiyaçlarına cevap bulmaktadırlar.

NKolay Kredi Geri Ödeme Yolları Nelerdir?

Bir Aktifbank hizmeti olan Nkolay Kredi şubesiz bankacılığın en doğru adresidir. Sunmuş olduğu bankacılık hizmetlerine müşterilerinin Nkolay şekilde ulaşabilmesi için sürekli alternatifler geliştiren Aktifbank kredi geri ödemeleri için de büyük kolaylıklar sağlamıştır müşterilerine. Nkolay kredi alma şartları ile kredisini kullanan müşteriler aylık taksitlerini de yine Nkolay şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Aktifbank internet şubesinden, herhangi bir bankada bulunan hesap numarasında EFT yoluyla, tüm Ptt şube ve Pttmatik’lerden, Akbank ve Vakıfbank Atm’lerinden ve Nkolay Banka kartıyla diğer banka Atmlerinden hesaba para yatırma yöntemleriyle Nkolay kredi taksit ödemesi mümkündür.  Nkolay kredi sosyal medya hesaplarını takip ederek Nkolay kredi kampanyalarından haberdar olabilir ve avantajlı kredilere başvurabilirsiniz.