Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 💯

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma konusuyla faturalı veya faturasız hattınıza kolayca hediye dakika yükleyebilirsiniz. Türk Telekom Hediye Dakika 2022 kampanyaları en çok merak edilen konulardan birisidir. Bugün konumuzda Türk Telekom tarafından abonelerine sunulan Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma kampanyalarını anlatacağız. Konuda yer alan tüm kampanyalar faturasız veya faturalı hat sahipleri için düzenlenmiştir.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır❓

Bedava dakika paketleri için öncelikle Türk Telekom tarafından sunulan kampanyaları takip etmeniz gerekmektedir. Türk Telekom belirli zaman aralıklarında abonelerine çeşitli kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar Online işlemler uygulaması üzerinden abonelerine sunulmaktadır. Ayrıca büyük bir kısmı kendi forum sayfalarında yayınlanıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu kampanyalara katılım sağladıktan sonra kolayca hediye dakika paketi almanız mümkündür. Sunulan ücretsiz dakika paketleri şansınıza bağlı olarak genelde 100 dakika veya 1000 dakika arasında değişmektedir

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 💯

Türk Telekom hattınıza bedava dakika paketi yapmak için kampanyalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için topladığımız bilgilerle Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma kampanyalarının tamamını bu konu da listeleyeceğiz. Tanıtımını yapmış olduğumuz bu kampanyalar 2022 yılına ait ve halen güncelliğini koruyan ücretsiz kampanyalardır. Ayrıca konuya eklenen tüm kampanyaların güncelliği sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet İçin Tıklayın

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi

Geçtiğimiz ay faturalı veya faturasız hatlara yönelik düzenlenen bu kampanya sayesinde kolayca hediye dakika kazanabilirsiniz. Her yöne geçerli 100 veya 250 dakika paketini ücretsiz almak için telefonunuzun SMS kısmına gelerek PAKET yazıp 9090 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Gelecek olan onay mesajının ardından bedava dakika paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Şebeke İçi Bedava Konuşma

Türk Telekom tarafından sunulan Woops kampanyasına katılmadıysanız sizi bekleyen 2000 dakika paketiniz var. WOOPS kampanyasıyla Türk Telekom şebeke içi 2000 dakika paketini hattınıza yüklemek için WOOPS yazıp 4545 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Paket

Ev hanımlarına özel olarak başlatılan bu kampanya sayesinde sadece 15 TL karşılığında her yöne 150 dakika, gündüz 10:00 ve 15:00 arası şebeke içi 2000 dakika paketini satın alabilirsiniz. Bu paketi Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden satın alınabilir veya 2000 yazıp 5555 numarasına SMS göndererek satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma

Faturasız hatlara yönelik başlatılan bu kampanya sayesinde sadece hafta sonları Türk Telekom aboneleriyle ücretsiz görüşebilirsiniz. Hafta sonu kampanyasından faydalanabilmeniz için son 28 gün içerisinde 30 TL veya üzeri TL yükleme yapmış olmanız gerekir. Yükleme işlemini yaptıysanız HAFTASONU yazıp 4242 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca gelecek olan onay mesajının ardından 00:00 Cuma gecesi ile 00:00 Pazar günü gecesine kadar 2000 dakikalık ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika

MILYON kampanyasıyla faturalı veya faturasız hattınızdan bedava her yöne dakika paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanyayı daha önce denemediyseniz 2000 dakika paketi için telefonunuzun SMS kısmına MILYON yazıp 3527 numarasına göndermeniz yeterlidir. Bu kampanyadan kazanılan hediye dakika paketi 1 veya 10 dakika arasında hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2022 konumuz şuan için buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda Türk Telekom tarafından çıkarılan yeni kampanyaların olması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. TT Bedava Dakika Kazanma kampanyalarıyla ilgili aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Yapmış olduğunuz yorumlara kısa sürede cevap vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Free Account