Bedava İnternet

Vodafone TL Yükle Kazan Kampanyaları

Vodafone TL Yükle Kazan kampanyalarıyla faturasız hattınıza TL yükleme işlemi yaparak hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Oldukça yoğun ilgi gören Vodafone TL Yükle İnternet Kazan kampanyasıyla her TL yükleme işleminize bedava internet paketi veya sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. 2022 yılına özel Vodafone Lira Yükle İnternet Kazan kampanyalarına ait tüm detayları bu konumuzda bulunmaktadır.

Vodafone TL Yükle GB Kazan

Sadece faturasız hatların yararlanabileceği Vodafone Lira Yükle GB Kazan kampanyalarıyla anında hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanyaların tamamı Vodafone GSM operatörü tarafından faturasız hat sahiplerine düzenlenmiş ücretsiz kampanyalardır. Ayrıca kolay paket satın alma yöntemiyle TL yüklemesi yapanlar maalesef bu kampanyalardan yararlanamazlar.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Kazan

Uzun zamandır devam eden bu kampanya sayesinde hattınıza 30 TL veya üzeri yükleme yaparak anında 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan kazanacağınız hediye internet paketinin kullanım süresi 2 gündür. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını açarak ek paketler kısmından size özel olarak görünen 3 GB ücretsiz paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone 40 TL Yükle Kazan

Vodafone 40 TL yükle 7 GB internet kazan kampanyası gizli tutulan kampanyalardan birisidir. Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle kullanmakta olduğunuz paketiniz bittikten sonra bir süre yenileme yapmamanız gerekir. Paketiniz bittiği günden itibaren yaklaşık 2 veya 3 gün sonra Vodafone tarafından size özel olarak SMS gelecektir. Mesaj içeriğinde 40 TL veya üzeri yükleme yapmanıza 7 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Mesajından sonra yükleme işlemi yaparak 7 GB ücretsiz internet paketini kazanabilirsiniz. Ayrıca kazanacağınız hediye internet paketinin kullanım süresinin 7 gün olduğunu unutmayın.

Vodafone TL Yükle Kazan
Vodafone TL Yükle Kazan

Vodafone 50 TL Yükle 4 GB Kazan

Oldukça popüler olan bu kampanya sayesinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kredi kartınızla veya banka kartınızla 50 TL yükleme yaparak anında 4 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanya sadece Yanımda uygulamasına özeldir. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi kartı veya banka kartı ile TL yükle sekmesine tıklayıp TL yükleme işlemi yapmanız yeterlidir. İşlem sonrası hattınıza otomatik olarak 4 GB internet tanımlanacaktır. Hediye internet paketini 7 gün kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Vodafone Bedava İnternet İçin Tıklayın

Vodafone 60 Lira Yükle 10 GB Kazan

Vodafone faturasız hattınıza 60 TL veya üzeri yükleme yaparak 1 hafta geçerli 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece banka kanalları veya Yanımda uygulaması üzerinden TL yükleme işlemi yapan aboneler içindir. Kampanyadan isterseniz kolay paket satın alarak veya doğrudan TL yükleme işlemi yaparak yararlanabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir katılım gerektirmiyor. TL yükleme işlemi sonrası hattınıza 1 veya 5 dakika arasında otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone TL Yükle Kazan Gelmedi

Bazı aboneler TL yükleme işlemi sonrası hediye internet paketinin gelmediğini söylüyor. TL yükleme işlemi sonrası bedava internet paketinin hattınıza tanımlanması 1 veya 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Sürenin daha da uzaması durumunda sorununuzu müşteri hizmetlerini arayıp beyan edebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle görüşme işlemi sonrası hattınıza kısa sürede tanımlanacaktır.

Vodafone TL Yükle Kazan Kampanyaları 2022 konumuzun sonuna geldik. Yapamadığınız veya anlamadığınız yerler için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Ayrıca sorularınıza aynı gün dönüş yaptığımızı bilmenizi isteriz.

 

Sıkça Sorulan Sorular❓

Vodafone 200 TL hediye çeki nasıl alınır?

Hediye çeki kodunu yalnızca Vodafone Yanımda mobil uygulamamızı indirip, “Ev/İş İnternetim” hesabına giriş yaparak temin edilebilir.

Bimde Vodafone en az kaç TL yüklenir 2022?

TL yüklemenizi bir defada en az 50TL ve En fazla 100 TL olarak yapabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Free Account