Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

tarafından
38
Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Türkiye’nin en köklü ve tarihi bankası olma özelliği taşıyan Ziraat Bankası, sadece tarım dostu olarak çiftçisine sunduğu hizmetler ile değil tüm müşterilerini kapsayan avantajları ile de dikkat çekmektedir. Uygun faiz oranları ile tüketici, konut, taşıt ve diğer krediler haricinde, banka kredi kartları avantajları da banka müşterilerini memnun etmektedir.

Peki, birçok işyerinde geçerli olan Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Ve herkes başvuru yapabilir mi? sorularına açıklık getirmek gerekir.

Ziraat bankası kredi kart başvurusu için birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlar;

  • Ziraat bankası şubelerinden,
  • Bankanın web sitesi üzerinden,
  • Mobil bankacılık yoluyla (sadece kendi müşterisine özel)
  • Bankanın müşteri temsilcilerini arayarak (0850 258 00 00)
  • En yakın Ziraat bankası ATM’den
  • Ve SMS yoluyla (istenilen kredi kartı belirtilerek 4747 ‘ye mesaj atılarak)

Yapılmaktadır. Eğer düzenli bir gelir varsa, bankanın ret verme olasılığı azdır. Banka başvuru sonucunu değerlendirerek olumlu bulması halinde, kişinin diğer kartları ve kredi limitleri de göz önüne alınarak bir limit belirleyerek kredi kartını düzenler. Müşteri en yakın şubeden ya da posta yoluyla alacağı kredi kartını yine telefon bankacılığı ile şifrelendirip limiti dahilinde kullanabilir.

Aidatsız Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankasının ayrıcalıklı kredi kartı dünyasından yararlanmak ve kart aidatı ödememek mümkün müdür?  Aidatsız Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Sorusundan önce, bankanın kredi kartlarının sunduğu avantajları bilmek gerekir.

Öncelikle, bankkart olarak müşterilerine sunulan ön yönü banka kartı arka yüzü kredi kartı olan bankkartlar, bir kartta her iki özelliği taşıması yönünden çok pratiktir. Bu kart ile üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapılabilir. Temassız kart özelliği bulunan kartlarda ekstre tutarının % 50 sinin ödenmesi koşuluyla kalan kısmı bir sonraki ekstreye uygun faizle yansıtılabilir.

Bankkart ile harcadıkça lira kazanılabilir ve peşin alışverişlerde bir sonraki ekstreye yansıtılması mümkündür. Bankkart platinium ve bankkart gold ile çok daha farklı avantajlar da müşterilerine sunulmaktadır. Tüm bu kartlardan aidatsız olarak faydalanmak için aylık belirli bir miktar harcama sözü verilmesi gerekmektedir.

Aidatsız Genç Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası kredi kartı kullanan gençleri de düşünerek, aidatsız bankkart genç’i hizmete sunmuştur. 18-26 yaş aralığında olan ve KYK burs ya da öğrenim kredisi alan gençler bu karta sahip olabilir. Aidatsız Genç Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bunun için SMS yoluyla 4747’ye GENCBANKKART yazıp göndermek yeterlidir. Elinde hali hazırda bu kart bulunan öğrenciler de kartın özelliklerinin arttırılması için en yakın şubeye başvurabilir.